Як і коли проводити антибактеріальну обробку кондиціонера

Як і коли проводити антибактеріальну обробку кондиціонера

Для коректної роботи системи кондиціонування транспортного засобу важлива регулярність її обслуговування. У процесі функціонування автомобільний кондиціонер накопичує на фільтрах і деталях пил, бруд та навіть спори рослин і грибів. У вологому середовищі швидко розмножуються бактерії, що може спровокувати неприємний затхлий запах та погане самопочуття. Тому автокондиціонер важливо вчасно чистити. 

Коли в процесі діагностики необхідно замінити пошкоджений елемент можна замовити ремкомплект чи нові запчастини на сайті компанії «Ремкомплекти для іномарок», де товари реалізуються напряму від виробника: https://repairkit.com.ua/ua/g124106588-remkomplekty-avtomobilnyh-konditsionerov

Для чого необхідно чистити автомобільний кондиціонер 

Своєчасно виконуючи антибактеріальну обробку автомобільного кондиціонера можна позбавитись хвороботворних бактерій, які накопичились в системі кондиціонування. Вони стають причиною появи затхлих запахів в авто, що може становити загрозу для здоров’я водія та пасажирів. 

Процес антибактеріальної чистки майстри проводять в кілька етапів. Також виконати роботу можна своїми руками, дотримуючись рекомендацій спеціалістів. Перший варіант дорожчий, але ефективніший, оскільки фахівці мають професійне оснащення та спецзасоби.

Чистка автокондиціонеру: методи обробки

Зважаючи на рівень забруднення поверхні випарника майстри обирають метод чистки автокондиціонеру. 

Незначні забруднення усунути легко, використовуючи в роботі ультразвукове очищення, під час якого користуються антисептичним засобом та спеціалізованим обладнанням. Під дією ультразвуку засіб трансформується в пару, яка ефективно видаляє найменші забруднення. 

Якщо автокондиціонер не чистився давно, система розбирається, а в сам випарник заводиться спеціальний зонд, яким і виконується чистка. 

В домашніх умовах можна використовувати спреї чи очищувальну піну. Роботу проводять при закритих дверях та вікнах авто. До дренажного патрубка під’єднують силіконову трубку, до якої фіксують балон з засобом. Подавати його треба протягом 10 секунд, після чого запустити мотор та включити систему. Заповнюючи порожнини засобу, піна поступово трансформується в рідину, яка змиє весь бруд і грибки. 

Автокондиціонер як мінімум необхідно чистити раз на рік. Деякі виробники радять робити процедуру двічі. 

Позначки:, , , , , , , , , ,
close