Як виявити несправність пневмоподушки Рено Магнум?

Як виявити несправність пневмоподушки Рено Магнум?

Пневмоподушка Рено Магнум є одним з елементів забезпечення комфорту під час руху. Її функції зводяться до гасіння поштовхів, коливань та вібрацій, покращення керованості та прохідності Renault Magnum. Широкий вибір подушок Рено Магнум у Києві та з доставкою по Україні представлений у каталозі інтернет-магазину АлтісАвто: https://altis-avto.com.ua/ua/g46652002-pnevmo-podushki-renault.

Несправності пневмоподушки Рено Магнум

Найчастіша несправність подушки Рено Магнум — витік повітря зі з’єднань, пневматичних шлангів або пневмоподушок. Внаслідок цього виникає втрата тиску та зниження підвіски кабіни Renault Magnum.

Під зносом та пошкодженням пневмоподушки Рено Магнум розуміють наявність розривів та тріщин, що не дозволяє деталі виконувати покладені на неї функції. Окремо варто розглянути несправності компресора, у якому не досягається необхідний рівень тиску.

Некоректна робота пневмоподушки Рено Магнум може бути викликана проблемами з контролерами, датчиками чи проводкою. Ненадування подушки Рено Магнум також виникає при виході з ладу нагнітального клапана або штуцера, засмічення або згинання трубопроводу, зносі магістралі.

Методи діагностики несправностей подушок Рено Магнум

Найпростіший у реалізації метод — візуальний огляд Renault Magnum. Тріщини, розриви, експлуатаційне зношування не дозволяють системі досягати необхідного рівня тиску і є причиною витоків. В результаті виникає крен, сильне розгойдування під час руху, нетипова реакція на нерівності дороги. Проблему пневмоподушки Рено Магнум можна виявити перевіркою рівня опускання та підйому. Для цього достатньо порівняти сусідні подушки при піднятій та опущеній задній осі.

Перед тим як купити нову запчастину, переконайтеся, що причина не в сполучних елементах Renault Magnum. Мильний розчин нанесіть на місця з’єднання та ущільнювачі. Наявність бульбашок повітря вказує на витік. Щоб перевірити тиск у системі Рено Магнум, підключіть монометр. Якщо тиск не досягає потрібного рівня або не підтримується, проблема у пневмоподушці.

Чому пневмоподушки Рено Магнум виходячи з ладу? Найчастіше причина криється в їзді неякісними дорогами, що створює велике навантаження на підвіску, внаслідок дорожньо-транспортних пригод відбувається зміщення та деформація підвіски. Ще одна очевидна причина — недотримання граничних норм ваги вантажу.

Позначки:, , , , , , ,
close