14 альтернативних варіантів дверей для шафи

Кейтлін Макінніс — експертка зі стилю життя та письменниця, що спеціалізується на світових тенденціях і стилях дизайну інтер’єру, які вона може відчути з перших вуст завдяки своїм численним подорожам. Її роботи публікувалися в журналах Travel + Leisure, Forbes, Homes & Gardens та Real Homes. Кейтлін також працювала на AskMen.com, де керувала міжнародною командою авторів та експертів.

Шафа — найважливіше місце для зберігання речей у спальні. Тут ви зберігаєте свій одяг і взуття, тому вона повинна бути не тільки функціональною, але й візуально привабливою. Насправді, найпростіший спосіб оновити простір шафи — це просто замінити двері шафи. Існує багато різних типів дверей для шаф, які не обмежуються простими розпашними дверима.

Нижче ми зібрали кілька найкрутіших варіантів дверей для шаф, які варто розглянути. Незалежно від того, чи шукаєте ви щось більш сучасне та практичне, чи вам до вподоби більш повсякденний вигляд у стилі ретро, ці варіанти дверей для шаф неодмінно додадуть вашому приміщенню оригінальності.

Французькі двері

«Французькі двері — моя найулюбленіша альтернатива традиційним дверям шафи, — каже Андре Казімєрскі, генеральний директор компанії Improovy. «Зазвичай французькі двері мають скляні панелі по всій довжині і легко відчиняються від стіни. Вони ідеально підходять для створення відчуття легкості та простору в приміщенні і особливо вражають тим, що йдуть парами». Якщо ви сумніваєтесь, що скло буде виглядати брудним, Казімєрскі радить додати до дверей штори або матове скло, яке, не будучи повністю прозорим, створить таке ж відчуття простору.

Дерев’яні двері

Якщо ви хочете отримати щось унікальне та естетичне, дерев’яні двері можуть стати для вас правильною альтернативою дверям шафи. «Я пропоную встановити дерев’яні двері, які додадуть вашій спальні більше текстури, — каже Роберт Джонсон, засновник компанії Sawinery. «Існує безліч дизайнів на вибір з різними кольорами. Як деревообробник, який працював над кількома подібними проектами, я запевняю вас, що вони підійдуть до будь-якого існуючого стилю вашої спальні».

Зовсім без дверей

За останнє десятиліття виробники товарів для дому та декору перетворили зберігання речей на справжнє мистецтво — настільки, що двері шафи можуть навіть не знадобитися тим, хто прагне навести лад і порядок у своїй оселі. «Ми більше не обмежені плетеними кошиками та дротяними вішалками, — каже Еллісон Сміт, засновниця компанії Allison Smith Design. «У нас є безліч варіантів зберігання та організації, доступних у різних стилях, матеріалах та обробці. Дуже просто знайти способи демонструвати та організовувати наші речі таким чином, щоб вони доповнювали стиль дизайну кімнати».

Кишенькові двері

«Кишенькові дверцята — це чудовий варіант економії простору для вашої шафи, оскільки вони всуваються в стіну, а не розсуваються в простір шафи, — каже Прісцилла Мойсеофф, провідний стиліст Walker Edison Furniture. «Це також дозволить вам уникнути необхідності зачинятися в шафі, щоб користуватися нею».

Позначки:, , , , ,
close