Як покращити тягу в димоході

Як покращити тягу в димоході

Відсутність тяги в системі опалення, яка працює на газі чи твердому паливі – серйозна проблема. Наслідків може бути маса і всі вони – не приємні. Як мінімум, спостерігатимуться великі тепловтрати та надмірне спалювання ресурсів, що сильно вдарить по кишені. Як максимум – приміщення наповниться газоподібними продуктами горіння, що призведе до отруєння людей. Одним словом – якщо в димарі з нержавіючої сталі немає тяги, потрібно терміново щось вирішувати.

Ми розповімо про причини, через які може статися ця неприємність. А вигідно купити недорогі димоходи «Версія Люкс» можна через інтернет-магазин «Теплайн»: https://tepline.com.ua/ua/g12844551-dymohody-versiya-lyuks. Компанія Tepline пропонує сталеві димарі високої якості. Доступні ціни прайсу порадують будь-кого. До того ж ці дешеві димоходи – дуже надійні.

Вигідні способи покращення тяги в димарі Tepline з нержавіючої сталі

Основною причиною, через яку відсутня тяга в димарі, є засмічення труби з нержавіючої сталі продуктами горіння. Сажа, нагар, попіл, а також сторонні предмети, які потрапили до каналу. Вони не тільки знищують тягу, але можуть стати причиною пожежі або заповнення приміщення чадним газом. Розв’язувати цю проблему можна очевидним способом: чищенням. Воно може бути механічною чи хімічною, головне, виконати процедуру правильно.

Другою причиною, через яку не тільки дешеві моделі з доступного цінового сегмента втрачають тягу, але й дуже дорогі димоходи з нержавіючої сталі, є нестача повітря в топці. Повітряний потік потрапляє в неї з приміщення, тому в такій ситуації слід провітрити кімнату з каміном або котлом, також можна відкрити піддувало, якщо це пекти. Обов’язково переконайтеся, що потік повітря прямує назовні приміщення.

Також відсутність тяги може пояснюватись різким перепадом температур. Холодне повітря зовні «тисне» на гаряче в трубі і створює «повітряну пробку». Спаліть невелику кількість паперу, зазвичай це допомагає.

Купити недорогі димарі «Версія Люкс» в інтернет-магазині «Теплайн»

Як бачите, всі ці методи недорогі, тому дуже доступні. Однак, не варто розслаблятися. Найкраще купити якісні вигідні димарі з нержавіючої сталі в Tepline. Колекція «Версія Люкс» – це дешева та довговічна продукція. Також в інтернет-магазині «Теплайн» можна знайти прайс із вигідними цінами на засоби для догляду за димоходами зі сталі.

Позначки:, , , , , , ,
close