“Обіцяний Неверленд”: персонажі, опис, сюжет

«Обіцяний Неверленд» — гучне аніме з унікальною історією. Серіал знято за однойменною мангою автора Каіу Сіраї та ілюстратора Посуки Демидзу. Сюжет аніме підкаже, хто головні герої та в чому їхні особливості.

Деталі проєкту «Обіцяний Неверленд»

Психологічне аніме «Обіцяний Неверленд» випустила японська анімаційна студія CloverWorks. Історія розповідає про групу високорозвинених дітей, які живуть у дитячому елітному притулку.

Який сюжет «Обіцяного Неверленда»? Події відбуваються у 2045 році. Діти-сироти проживають у «Грейс Філд» — дитячому будинку зі своєрідною системою навчання. Тут сувора, але доброзичлива і навіть щаслива обстановка. Обслуговуючий персонал складається з однієї людини — мами Ізабелли, яка навчає і виховує дітей. Періодично сиріт забирають прийомні батьки.

На перший погляд усе виглядає ідеально. Але до кінця першої серії стає зрозуміло, що чудовий дитячий будинок — ферма, на якій виробляють «товар» — дітей, мозок яких незабаром стане кормом для демонів. Сувора боротьба головних героїв за звільнення всіх сиріт починається з плану втечі з «Грейс Філд Хаус».

Для досягнення мети необхідно:

  • провести фізичну підготовку всіх сиріт;
  • зібрати необхідні матеріали, інструменти, припаси;
  • позбутися жучків, які знаходяться в тілах хлопців.

Найголовніше і складно здійсненне завдання — переграти маму Ізабеллу. Незабаром стає зрозуміло, що наставниця здогадується про намір дітей втекти, а пізніше відкрито заявляє про це змовникам.

Діти не можуть діяти відкрито і рішуче. Якщо вони вб’ють виховательку, начальство одразу дізнається про те, що сталося, і місія буде провалена. Не може діяти агресивно і мама Ізабелла. Якщо вона сповістить начальство про ситуацію, що виникла, її змістять із займаної посади або вб’ють. З її боку неприпустимі й репресивні дії щодо дітей, тому що «товар» зіпсується. На допомогу Ізабеллі прибуває сестра Крона.

Головні протагоністи серіалу — це діти Норман, Емма і Рей, яким ще немає 12-ти. У трійці бунтарів практично однаковий рівень IQ.

«Обіцяний Неверленд» — аніме, сюжетна лінія якого робить несподівані повороти, а сама історія рясніє непередбачуваними ходами. Сумніви у відданості героїв, неочікувані переплетення сюжетних ліній, гострі та зворушливі моменти, події на межі, непередбачувані розв’язки — все це чекає на глядачів в аніме «Обіцяний Неверленд», дивитися яке дозволено з 16-річного віку.

Скільки серій в «Обіцяному Неверленді»? Наразі вийшло 2 сезони. У першому сезоні 12 серій, а в другому — 11. Прем’єра першого сезону відбулася в січні-березні 2019 року, а прем’єра другого сезону — з 6 січня по 26 березня 2021 року.

Манга «Обіцяний Неверленд» виходила в журналі Weekly Shonen Jump з 2016 по 2020 рік. Станом на вересень 2019 року тираж манги перевищував 16 мільйонів примірників. У 2018 році робота отримала 63-тю премію Shogakukan Manga Award у категорії «Сьонен». Загалом вийшло 20 томів, а перші начерки були створені редактором Jump ще 2004 року під назвою Neverland. Тоді вся перша арка вміщалася на 300 сторінках.

Головні персонажі аніме «Обіцяний Неверленд»

Як звуть персонажів «Обіцяного Неверленда»? Головних героїв аніме «Обіцяний Неверленд» звуть Емма, Рей, Норман, Ізабелла.

Емма

Одна з головних героїв Емма має спортивну статуру, у неї коротке сплутане волосся, яке в’ється на всі боки. Чубчик зачесаний на лівий бік, особливо виділяється локон на потилиці, а також неслухняне пасмо волосся на маківці. В аніме волосся Емми стає темнішим, коли відростає.

Дівчинка вирізняється емоційністю, має неймовірну швидкість і незбагненні рефлекси. Вона ідеалістка, яка має намір влаштувати втечу для всіх сиріт, що живуть у дитячому будинку, хоча для багатьох успіх масової втечі вкрай сумнівний.

Дівчинка з ранніх років вирізнялася міцністю тіла, витривалістю, добротою і високим рівнем IQ. Емма винахідлива, щира, турботлива і життєрадісна. У разі небезпеки дівчинка готова стати горою за близьких.

Рей

Худий хлопчик середнього зросту з чорним волоссям і величезним чубчиком, який закриває половину обличчя — це Рей. У нього трикутні зелені очі з невеликими чорними райдужками.

На відміну від емоційної та відкритої Емми, Рей розважливий, холоднокровний, хитрий. Хлопчик любить читати і більшу частину вільного часу проводить у бібліотеці, завдяки чому володіє знаннями про навколишній світ. З різних деталей і предметів він зібрав пристрій, який призначений для знищення чіпів, імплантованих у тіла сиріт.

Рей має феноменальну пам’ять і енциклопедичні знання. Він зберіг спогади з дитячого віку, знав про ферми, тому більше за інших розуміє реальний стан речей. Заради порятунку друзів, Емми та Нормана, співпрацює з Ізабеллою. Рей не вірить в успішну втечу всіх дітей і планує її виключно для Нормана та Емми.

Норман

Хлопчик із коротким білим волоссям і коротким чубчиком, який розходиться по проділу, оголюючи високе чоло, — це Норман. На тлі світлого волосся і блідої шкіри виділяються сапфірові очі.

Хлопчик — чудовий стратег. Він розважливий, логічний, спокійний, відповідальний. Норман — вундеркінд, з раннього віку має унікальні математичні здібності, а рівень його інтелекту набагато вищий, ніж у однолітків і деяких дорослих. Хлопчик миттєво засвоює знання, без труднощів вирішує найскладніші завдання. Норман закоханий в Емму і готовий без оглядки допомагати їй у будь-якій справі.

Він рухливий, часто грає з іншими дітьми. Надзвичайний розум зробить його надалі найвеличнішим героєм або грандіозним лиходієм. Завдяки високому інтелекту Нормана віднесли до «товару преміальної якості», тож основні зусилля Ізабелли були спрямовані на виховання та контроль за ним, Еммою та Реєм.

Ізабелла

У першому сезоні головний антагоніст — настоятелька, яку вихованці називають мамою. Вона привітна, терпляча, добра і чудово піклується про дітей. Мама за будь-яких обставин зберігає образ турботливої доглядачки, ніколи не впадає в паніку, легко прораховує вчинки дітей і дбає про те, щоб усі сироти були освіченими, вихованими і, як не дивно, щасливими, поки проживають у дитячому будинку.

Водночас добра Ізабелла відправляє дітей на смерть — відводить у тунель, з якого демони везуть їх на стіл монстрів-аристократів.

Як померла Ізабелла з «Обіцяного Неверленда»? Ізабелла загинула, коли стала на захист дітей від демона. Вона отримала смертельні поранення. В агонії вона попросила вибачення у дітей.

«Обіцяний Неверленд» — аніме, яке розкриває низку драматичних подій у незвичайному притулку для сиріт. Кожна серія цікава і захоплива з вражаючими сюжетними поворотами і непередбачуваними розв’язками.

Позначки:, , , , ,
close