До чого сняться блохи: тлумачення за різними сонниками

Езотерика

robertss 20.09.2023 Article

Сон, у якому з’являються блохи, стане нічним кошмаром для тих, хто страждає на інсектофобію. Чи завжди він віщує негативні події в житті, які висновки зробити зі сновидінь подібного роду? Про те, до чого сняться блохи, розповідають десять найпопулярніших сонників.

Сонник Ванги

До чого сняться блохи за сонником Ванги? На її думку, цей сон віщує сновидцю фінансові проблеми. Йому необхідно не тільки скоротити витрати, а й не вплутуватися в будь-які, навіть дуже перспективні проєкти, спрямувавши зусилля на збереження фінансової стабільності.

Кілька тлумачень із сонника Ванги по-різному пояснюють цей символ для жінок і чоловіків:

 • Якщо жінка уві сні ловить бліх, на неї чекає примирення із заклятим ворогом.
 • Якщо сон про бліх наснився чоловікові, на нього чекає розділ майна з родичами і дружиною або з партнерами по бізнесу.

До чого сняться блохи на кішці? Такий сон пророкує велику грошову виплату або щедрий подарунок від когось із родичів сплячого.

Сонник Нострадамуса

До чого сняться блохи за сонником Нострадамуса? Пророк розцінював цей сон як провісник проблем в особистому житті. На його думку, таке сновидіння сигналізує, що підсвідомо сновидець не довіряє партнеру, сумнівається у вірності та щирості коханої людини. За сонником Нострадамуса для підозр є вагомі причини.

Ось низка тлумачень за сонником французького алхіміка:

 • Безліч бліх, які кусають, для жінки означає нападки з боку заздрісників. Придивіться до оточення, можливо, хтось хоче обмовити сновидицю.
 • Якщо багато бліх сниться чоловікові, на нього чекає сімейне свято, гарне торжество і приємне проведення часу.

Сонник Міллера

До чого сняться блохи за сонником Міллера? Для американського психолога сон про бліх мав особливе значення. У соннику Міллера він тлумачиться як звістка про далеку дорогу, яку сновидець отримає днями. Поїздка буде далекою, а її успіх залежить від мудрості та професіоналізму сплячого.

Ось ще кілька тлумачень з того ж сонника:

 • Ловити бліх для чоловіка — марні клопоти.
 • Якщо чоловікові сниться багато бліх, на нього чекають прибуткові вкладення.
 • Блохи уві сні для жінки — брехня друзів.
 • Побачити бліх уві сні на коханій людині для жінки — це означає, що вона зраджує сплячій.

До чого сняться блохи в себе? Це хороший сон. Він несе добру звістку про те, що всі задумані мрії та плани обов’язково здійсняться.

Сонник Фрейда

До чого сняться блохи за сонником Фрейда? Психоаналітик вважав, що блохи уві сні — це сигнал про те, що сновидець був надмірно відвертий з оточуючими і нажив тим самим проблеми. Необхідно терміново переглянути оточення і відсікти недоброзичливців.

Деякі пояснення з сонника Фрейда допоможуть розтлумачити сон докладніше:

 • Блохи уві сні — ознака втрачених деталей, недоробок і неуважності.
 • Шукати бліх на своєму тілі — домашні клопоти і занепокоєння.
 • Знайти бліх у себе у волоссі — сварки і непотрібні суперечки друзів, приятелів, родичів.
 • Бути покусаним блохами — хтось намагається обмовити, вижити з роботи.

Ісламський сонник

До чого сняться блохи за ісламським сонником? У соннику, складеному імамом Ібн Сіріном, є тлумачення подібного сну. Він обіцяє небачене багатство й успіх.

Ось і інші тлумачення сну про бліх за ісламським сонником:

 • Ловити бліх на собі — примирення з недоброзичливцями. Зовсім недавно закляті вороги стануть найкращими друзями до кінця життя.
 • Спостерігати зі сторони, як хтось ловить бліх — найближчим часом на сновидця чекає спокійне і розмірене життя.
 • Спритно знищувати бліх — до грошей або солідного подарунка.

До чого сняться блохи в іншої людини? Цей сон віщує безліч проблем у когось зі знайомих, друзів або родичів, які сновидцю доведеться вирішувати. Приготуйтеся до важкої роботи, вона неминуча, а результат залежить від сновидця.

Сонник Цвєткова

До чого сняться блохи за сонником Цвєткова? На його думку, сон про стрибаючих комах стосується питань особистого життя. Ймовірно, сновидець потрапив у ситуацію невизначеності, і вона буде затяжною. У такому разі варто переключити свою увагу на інші сфери життя, включно з роботою, побутом і хобі.

У соннику Цвєткова є такі тлумачення сну про комах-кровососів:

 • Бачити бліх уві сні, які повзуть вгору по тілу — близькі люди спровокують на конфлікт, важливо тримати себе в руках і не реагувати занадто гостро.
 • Шукати і ловити бліх на тілі та одязі — клопоти в домі, занепокоєння, дрібні негаразди і неприємні новини.

У більшості тлумачень, блоха за сонником Цвєткова — це образ дрібних неприємностей і недоробок.

Сонник Лоффа

До чого сняться блохи за сонником Лоффа? Його сонник трактує сон про бліх як провісник збитків. Необхідно уважніше поставитися до будь-яких витрат, не виходити за рамки бюджету, відкласти на час великі покупки.

Ось ще кілька тлумачень, які мають більш сприятливий характер:

 • Якщо чоловікові сниться, що він ловить бліх, відчуваючи при цьому роздратування і зневагу, на нього чекає участь у важливих переговорах або діловому заході.
 • До чого сняться блохи на килимі? Якщо сон про бліх сниться жінці, яка бачить, як блохи стрибають по килиму біля її ніг, то період невдач і втрат у її житті завершується. Настав час комфорту, спокою і безпеки, можна розслабитися і довіритися долі.

Сонник Хассе

До чого сняться блохи за сонником Хассе? Медіум міс Хассе тлумачить це бачення у своєму соннику як сприятливе. Важливо запам’ятати, якого кольору комаха наснилася, оскільки сон про чорних бліх віщує вдале завершення великої угоди.

Низка тлумачень із сонника міс Хассе допоможуть розгадати сновидіння про бліх докладніше:

 • Бачити, як стрибає блоха, вдало зловити її — провісник несподіваного багатства і грошей.
 • Для чоловіка зловити блоху означає успішне усунення недоброзичливців мирним і чесним шляхом.
 • Боляче покусали блохи — до великих грошей.
 • Побачити комаху на своїй голові, волоссі — реальним джерелом проблем стануть похмурі думки. Потрібно відмести їх, повернутися до позитивного мислення й оптимістичного погляду на життя.

Сонник Менегетті

До чого сняться блохи за сонником Менегетті? У його соннику бачення про комах-паразитів означає нерозділене кохання і смуток. Потрібно взяти себе в руки і навчитися робити висновки, рухаючись вперед до успіху.

У соннику Менегетті вказані різні інтерпретації цього сновидіння:

 • Для тих, хто має свій заміський будинок з ділянкою, полчища бліх уві сні обіцяють щедрий врожай і благополуччя в родині.
 • Шукати бліх — переслідувати, вираховувати прихованих ворогів. Дії будуть успішними, сновидець виведе всіх недоброзичливців на чисту воду.
 • Побачити блоху на руці — близька людина спровокує сновидця на гнів і роздратування. Важливо зберегти спокій і не відповідати на провокації, вирішувати питання мирним шляхом.

Що символізують блохи, які кусають ноги? Сновидця можуть обмовити люди, яких він вважав своїми друзями. Необхідно бути уважнішим до тих, хто поруч, не ділитися своїми планами.

Сонник Деніз Лінн

До чого сняться блохи за сонником Деніз Лінн? В її соннику укуси бліх і самі блохи на тілі сплячого — свідчення перешкод на шляху до заповітної мети. Розсудливість, обережність і впевненість у собі допоможуть впоратися з ними.

Сонник Деніз Лінн дає і такі тлумачення сновидіння про комах-кровососів:

 • Великі блохи, які спричиняють дискомфорт сновидцю — провісник хвороби. Слід зайнятися здоров’ям, записавшись на прийом до лікаря і чітко виконавши всі його рекомендації.
 • Вбити бліх на домашній тварині — необхідно втрутитися в справи інших людей, щоб допомогти їм у складній ситуації.
 • Їсти бліх — до радості та успіху.

Тлумачення сновидіння про стрибаючих комах може бути сприятливим. У більшості випадків вони віщують великі гроші, добрі новини та сприятливий період. Розтлумачивши сновидіння правильно, можна використовувати інформацію, щоб наблизити щасливий час і уникнути неприємностей.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , ,
close