Липень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Зібрані та працьовиті знаки липня вирізняються ніжністю та вразливістю. Хто народився в середині літа і які риси притаманні цим людям? Усі подробиці про липневі знаки зодіаку розповіли астрологи Еліза Келлі та Керрі Ворд.

Знак зодіаку на початку липня

Чутливі, емоційні та вразливі люди, народжені на початку липня, багато часу приділяють самокопанню. Вони присвячують себе роботі та сім’ї, але рідко бувають абсолютно щасливими. Чому їм так важливо розібратися в собі і як урівноважити внутрішній і зовнішній стан?

Загальна характеристика знака Рак

Який знак зодіаку в тих, хто народився в липні? Липневі іменинники народжуються під четвертим і п’ятим знаком зодіаку, тому перебувають під заступництвом Рака і Лева. Який знак зодіаку на початку липня? На початку липня, до 22 числа, народжуються представники знака Рак. Разом зі Скорпіоном і Рибами він належить до тригону Води. Планета-покровитель — Місяць, що дає глибокодумство, любов до земних насолод і особливу обережність.

Їм притаманні такі якості:

 • Обережність.
 • Потреба у свободі.
 • Проникливість.

Незважаючи на привітну зовнішність і м’який характер, Раки не ідеальні. У них є негативні риси:

 • Нерішучість і недовірливість.
 • Образливість, злопам’ятність.
 • Нав’язливість і примхливість.

Однойменне сузір’я уособлює жахливого рака, який допомагав Гідрі перемогти Геракла. Самі ж люди, народжені під цим знаком, дуже миролюбні.

Раки в дружбі та коханні

Раки прекрасно почуваються в близькому оточенні, але з новими знайомими тримаються насторожено. Їм простіше зійтися з представниками своєї стихії, такими ж чутливими і трохи дивними Скорпіоном і Рибами. Чоловіки-Раки живуть за своїми законами, а жінками править почуття обов’язку, тож вони найкращі друзі, матері та дружини.

Раки — порядні люди, прекрасні співрозмовники і вірні друзі, тому не страждають на самоті. Особливе значення має ближнє коло — парочка друзів і сім’я. Цим людям пощастило потрапити у сферу турботи Рака, оскільки він буде їх не тільки любити, а й опікати.

Будинок Рака — еталон чистоти і порядку. У них прекрасний смак і схильність до гедонізму. Представники знака люблять домашніх тварин і чистоту. Вони також чудово готують і вміло розпоряджаються бюджетом.

Кар’єра Раків

Раки — трудоголіки та кар’єристи. Вони практичні та ділові люди, які щодня долають свої страхи й комплекси заради успіху та фінансового благополуччя. Знайшовши справу до душі, вони віддаються їй повністю, а без улюбленої роботи все життя можуть провести в метаннях і сумнівах.

Найбільших успіхів Раки досягають у таких професіях:

 • Кухар і кондитер.
 • Працівник музею, садівник, квітникар.
 • Провізор, лікар, медсестра.

Із Раків виходять чудові моряки і рибалки, як написано в «Маленькому довіднику для знака Рак». Улюблена робота стає для них сенсом життя, Раки щосили деруться кар’єрними сходами і нікому не поступляться своїм місцем під сонцем. Їм важлива доброзичлива атмосфера в колективі, вони здатні очолити його і вміло керувати різношерстою публікою. У цьому допоможе інтуїція та вміння думати про загальний успіх.

Здоров’я знака Рак

Недовірливість і егоцентризм Рака негативно позначається на їхній нервовій системі, серед представників знака багато невротиків. Такі розлади призводять до захворювань шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин і захворювань щитоподібної залози.

Серед найчастіших проблем — інфекції різного роду, застуди та запалення. Раки схильні до набряків на обличчі та ногах. Головні болі частіше турбують жінок-Раків, ніж чоловіків. У них болісно проходять критичні дні та ймовірні передчасні пологи.

Щоб привести себе до ладу, представникам знака необхідно менше спати і більше рухатися. Їм показані прогулянки на свіжому повітрі та дихальні вправи. Алкоголь Ракам категорично заборонений.

Знак зодіаку наприкінці липня

Середина літа — ідеальний час для народження чуттєвих і чуйних людей. Вони товариські, люблять себе й оточуючих людей, усім подобаються. У чому секрет людей, народжених наприкінці липня?

Загальна характеристика знака Лев

Який знак зодіаку в другій половині липня? У другій половині місяця народжуються Леви. Їм протегує Сонце, разом з Овнами та Стрільцями вони належать до тригону Вогню. Саме тому представники знака — горді та щедрі люди.

Коли закінчується Рак і починається Лев? Останній день народження під знаком Рака — 22 липня. З 23 серпня народжуються люди, які належать до знака Лева. Леви — це королі та королеви, вважає письменниця, астрологиня Аліза Келлі. Основні риси їхнього характеру:

 • Сила волі та гідність.
 • Лідерство та вміння переконувати.
 • Розум, щедрість і благородство.

Леви не ідеальні, хоча вважаються одним із найсильніших знаків зодіаку. У них свої маленькі слабкості:

 • Егоїзм і гординя.
 • Пихатість і нетерпимість.
 • Авторитарність.

Сузір’я Лева розташоване недалеко від сузір’я Рака. Воно відоме ще з часів Стародавнього Єгипту і Стародавньої Греції. За однією з версій, воно уособлює немейського лева, з яким бився Геракл. Представники знака Лев куди більш миролюбні.

Лев у дружбі та коханні

Сильний, упевнений у собі Лев — дуже товариський знак. Він уміє порозумітися абсолютно з будь-якою людиною, незалежно від статі та віку. Леви обожнюють компліменти і сходяться з тими, хто буде постійно хвалити, звеличувати їхні таланти.

Дружба з Левом — це нерівноправний союз, оскільки цей знак завжди прагне до лідерської позиції. Зате друзі гарантовано користуються його заступництвом і підтримкою в будь-яких щасливих і складних моментах життя.

Лев дуже хлібосольний, прекрасно готує. У домі представників знака завжди чисто, гарно, дорого і пахне делікатесами. Леви люблять збирати галасливі компанії, а своїм домашнім забезпечують безмежний ресурс фінансів на одяг і розваги. Вони прекрасне подружжя і бездоганні батьки.

Кар’єра знака Лев

Серед власників бізнесу та перших осіб у компанії багато представників знака Лев, тому що вони люблять керувати, а не підкорятися, вважає Керрі Ворд. Вони чудові організатори, переговорники та куратори. Викладання і психіатрія — ідеальні професії для Лева, оскільки в них він реалізує амбіції.

Леву також підійдуть такі варіанти зайнятості:

 • Продюсер і рекламний агент.
 • Дизайнер і модельєр.
 • Маркетолог і актор.
 • Соціолог та екскурсовод.

Представники знака — чудові дипломати і ювеліри, бо вміють подобатися і обожнюють розкіш. Леву потрібен гарний кабінет і можливість працювати у своєму темпі. Це дасть їм змогу набути бажаного статусу і свободи.

Здоров’я знака Лев

Леви народжуються з міцним здоров’ям, але вони не вважають за потрібне про нього піклуватися. Це призводить до проблем, які проявляються ближче до середини життєвого шляху. Найпоширеніші хвороби Лева:

 • Занепад сил через втому і безсоння.
 • Захворювання серця, головний біль, мігрень.
 • Отити, ангіни та зниження імунітету.

Леви часто переїдають, тож їм властивий безконтрольний набір ваги. Щоб тримати тіло у формі, їм необхідно відпочивати, займатися спортом і вчасно відвідувати лікаря, не затягуючи до переходу легкої хвороби в хронічну форму. У стані драйву Лев стає невразливим для будь-яких захворювань.

Липень — це не тільки спекотна середина літа, а й той час, коли на світ народжуються яскраві, теплі та цілеспрямовані люди. Рак і Лев мають схожі риси характеру, щоб краще зрозуміти їх, вивчайте астрологічні прогнози та гороскопи.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , ,
close