Значення родимок на обличчі й тілі людини

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Переважна більшість немовлят народжуються без родимок, але до десяти років вони з’являються у всіх. Родимка — це персональна відзнака, як знаменита родимка моделі Сінді Кроуфорд, яка стала її візитною карткою. Вивчаючи такі відмітини на різних ділянках тіла, морфоскопія (астрологічна наука) допомагає пізнати себе.

Значення родимок на обличчі

Родимки (невуси) на обличчі найпомітніші, вони можуть стати причиною комплексів або родзинкою образу. На початку модельної кар’єри Сінді Кроуфорд відчувала тиск через невус на обличчі, але вона вирішила не йти на повідку у продюсерів. Мушка над губою стала її фірмовим знаком. Що означає родимка Сінді та інші позначки на обличчі?

Лоб і голова

Родимка на лобі означає, що людині складно комунікувати з авторитарними людьми, підкорятися начальству і прислухатися до порад батьків. Вона занадто незалежна.

Невус на голові — знак ученого. Якщо родимка розташована трохи збоку, то людина має такі якості характеру:

 • діяльний та енергійний;
 • завжди знає, чого хоче від життя.

Такі люди часто обіймають важливі державні посади, керують бізнесом або навчають людей успіху та процвітання в житті, спираючись на власний досвід. Якщо їхня родимка прихована під волоссям, то про те, що коїться в душі людини, знає тільки вона.

Вуха

Темна крапка на мочці вуха — ознака позитивного характеру і підтвердження бездоганної репутації людини. Ось що означають родимки на вушній раковині:

 • всередині — довгожитель із міцним здоров’ям;
 • на зовнішній частині вуха — розум і високий інтелект;
 • на обох вухах — емоційна і вразлива людина, яка любить комфорт і розкіш.

Родимки на вухах можуть свідчити про те, що людина легко ставиться до життя, любить похвалитися і не проти скористатися чужими благами.

Губи, язик і окружність рота

Родимки, розташовані в складках біля рота, натякають на підвищений ризик надзвичайних ситуацій, у які може потрапити людина. Зоя Новікова в книзі «Небезпечні родимки» попереджає, що таким людям необхідно бути обережнішими:

 • за кермом і в дорозі;
 • з пожежонебезпечними та вибуховими речовинами.

Людина, яку природа нагородила родимкою біля губ, обожнює смачно поїсти. Вона не ненажера, а гурман, який смакує їжу, перетворюючи трапезу на ритуал.

Добре, якщо жінці дісталася родимка просто під нижньою губою. Це знак щасливого життя для неї та її дітей

Родимка на язиці — велика рідкість. Така людина вкрай балакуча, але їй складно вислухати співрозмовника.

Скроні, щоки та вилиці

Родимки на лівій скроні для жінки і на правій для чоловіка — ознака високої інтуїції та яскравої індивідуальності.

Родимка на щоці слугує попередженням про те, що людина може все життя прожити на самоті. Щоб створити міцну і люблячу сім’ю, їй необхідно докласти зусиль. Для чоловіків і жінок існують різні трактування:

 • родимка на лівій щоці у жінки — буде багато шанувальників;
 • родимка на правій щоці у чоловіка — жвава вдача, живий розум і талант.

Якщо ж родимки розташовані на вилицях, у людини є внутрішній стрижень, вона віддає себе служінню якійсь ідеології. У неї є вроджені ораторські вміння, які сприяють зростанню і просуванню.

Повіки та брови

 • між бровами — третє око, ознака гострої інтуїції, ясновидіння;
 • поруч із бровами — відсутність фінансових проблем;
 • прямо над бровою говорить про прийдешнє багатство.

Родимка ледь помітна? Людині дісталися незримі багатства — красива душа, багатий внутрішній світ, розум і мудрість.

Не так вдало складеться доля людини з родимкою на повіці:

 1. Можливі конфлікти з найближчими родичами.
 2. Ризик влізти в борги і залишитися без грошей.

Родимка на верхній повіці свідчить про підвищену емоційність.

Залежно від кольору родимки, від того, на правій (чоловічій) чи лівій (жіночій) половині тіла вони розташовані, а також від того, який знак зодіаку відповідає за цю частину тіла, трактування значень може бути ще глибшим. Про це згадує в книзі «Читаємо обличчя. Фізіогноміка» Теодор Шварц.

Ніс

Родимка на кінчику носа свідчить про проблеми у стосунках із протилежною статтю. У природжених трудоголіків родимки розташовуються на переніссі. Якщо невуси розташовані на крилах носа, то в людини немає проблем із грошима, вона вміє їх заробляти й збирати.

Підборіддя

Якщо в людини невеликий невус на підборідді, то їй подобається подорожувати і пізнавати світ. Їй притаманні такі якості:

 • упертість і цілеспрямованість;
 • уміння долати будь-які труднощі.

Значення родимок на тілі

Морфоскопія, або наука про відмітини на тілі, стверджує, що людина отримує родимку за проступок. Вона не зникне, поки помилку не буде виправлено. З появою невуса життя людини кардинально змінюється. Як впливають родимки на тілі та що вони означають?

Шия

Родимка на шиї має пікантний і милий вигляд, але, на думку фахівців, вона свідчить про численні розчарування, з якими доведеться зіткнутися в житті. У цьому переконана авторка книжки «Знаки долі на обличчі й тілі» Надія Зіміна. Ось ще кілька значень родимки на шиї:

 • розташована по центру — конфлікти в сімейному житті, агресивний партнер;
 • збоку — насичене й непросте життя;
 • на передній частині шиї — успіх у кар’єрі.

Руки та плечі

Родимки на плечах і руках дуже інформативні:

 • зовні передпліччя — жінка здатна створити комфорт обранцеві;
 • на правому передпліччі — чоловік має сильну волю і здатний підпорядковувати собі інших людей;
 • дві родимки на плечі чоловіка — ознака вірності партнерці.

Якщо в чоловіка багато родимок на руках, він буде щасливий у житті, бо природжений оптиміст і боєць. Такий чоловік стане прекрасним чоловіком і батьком.

Родимки на ліктях натякають на інфантильність. Така людина потребує підказок і допомоги інших людей. Вона не вміє розмовляти відверто, і оточенню доведеться проявляти терпіння, підлаштовується під неї.

Родимки на пальцях рук означають схильність до рукоділля. Такі люди дуже чутливі до негативу, їм треба вчитися ставити невидимий бар’єр між собою і неприємною людиною.

Родимка на долоні — ознака людини, яка свідомо обирає самотність. Це люди-мудреці, духовні вчителі та гуру, які готові присвятити життя саморозвитку та духовному вдосконаленню.

Груди

Родимка зліва на грудях обіцяє щастя в житті й пошану в професії, такі люди завжди живуть у достатку. Інше значення вона має в дитини:

 1. Дитина з родимкою на грудях переживає складні етапи дорослішання, конфлікти з батьками.
 2. Вона може жити в прийомній сім’ї і насилу пробиватися в житті.

Жінка з родимкою на лівих грудях створена для материнства і ролі ідеальної дружини. Якщо ж родимка розташована праворуч, така дама рветься до кар’єрних вершин, вона залишить материнство на потім. Ця жінка вступає в конфлікти з родичами і конкурує з чоловіками.

Спина

Родимки на спині завжди натякають на вибуховий характер людини. Вони ще й ознака незвичайної долі, в якій доведеться зазнати злетів і падінь. Якщо жінка народилася з родимкою на спині, то, можливо, в минулому житті її зрадив партнер. Тепер обирати людину для шлюбу треба дуже уважно й обережно, щоб не повторити помилку.

Попри всі попередження, родимки на спині — ознака розуму та твердого характеру, така людина впорається з будь-якими випробуваннями.

Живіт

Родимка в районі пупка обіцяє життя, сповнене щастя і всіх земних благ. Якщо мітка розташована зліва, то вона служить потужним захистом від пристріту.

Ноги

Родимки на внутрішній або зовнішній стороні стегна — мітка ясновидця. Однак такій людині складно зосередитися на одній справі.

Якщо невус розташований на коліні, то людина демонструє нетерпіння, постійно кудись поспішає. Прагнучи обігнати час, вона постійно кудись спізнюється. Якщо родимки є на обох колінах, то врятувати становище може лише дуже спокійний, скрупульозний і відповідальний партнер.

Родимка на гомілці означає, що людина може легко зірватися з насидженого місця і вирушити в дорогу. Такі люди — видатні спортсмени, танцюристи та мандрівники.

Родимка на п’яті — ознака стійкості. Така людина з усмішкою прийме і подарунки долі, і її удари, зробить висновок і рухатиметься далі.

У родимках прихована важлива інформація про минуле, майбутнє і сьогодення людини. Навчившись читати ці знаки, можна зробити правильні висновки і скоригувати свою поведінку. Це призведе до позитивних змін у долі, допоможе знайти успіх, щастя і любов.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , ,
close