Як побудувати овочесховища з металоконструкцій

Якісне зберігання овочів чи фруктів неможливе в сучасному світі без добре спланованого та побудованого овочесховища. Завдяки високій місткості овочесховища з металоконструкції аграрії можуть не вхвилюватись за збереження врожаю.

Мало того, що у овочесховища може бути величезна ємність, це також допомогло раціоналізувати процедуру зберігання щорічного врожаю.

Основні рами розташовані на відстані приблизно 15 м одна від одної, а вторинні крокви проходять між основними рамами. У кожному кадрі вторинні крокви зазвичай знаходяться на рівні, вирівняному з вершиною первинних кадрів, а це означає, що у напрямку до карнизів первинних кадрів вторинні крокви підтримуються на стільцях на значній відстані вище основного крокви.

Як побудувати овочесховища з металоконструкцій

При такому розташуванні металоконструкцій особливу увагу слід приділяти істотним обмеженням як для вторинних, так і для основних крокв. Вторинні крокви традиційно обмежені — прогони з’єднані з верхнім фланцем, і в певних місцях передбачені внутрішні обмежувачі фланця (іноді звані «кріпленням на муху»). Ці обмеження на внутрішні фланці гарантують, що компресійний фланець утримується при підйомі вітру.

У прогонах не можуть бути використані, щоб утримати внутрішні фланці первинних кадрів, так що істотні кріплень до внутрішнього фланця первинних крокв здійснюються від кожного вторинного крокви. Коли різниця у висоті між двома кроквами збільшується, це кріплення стає більше і формує істотну особливість конструкції.

Як побудувати овочесховища з металоконструкцій

Більше про металоконструкції ТБС на сайті компанії

Позначки:, , , , ,
close