“Віють вітри, віють буйні” Читати, Скачати текст пісні. Маруся Чурай

Українська народна пісня «Віють вітри, віють буйні» є однією з найвідоміших творів української культури. Ця пісня, яка має яскраве глибоке поетичне звучання, змушує слухача задуматися над важливими життєвими питаннями.

Текст пісні «Віють вітри, віють буйні» був написаний Марусею Чурай, талановитою українською поетесою і громадською діячкою. Вона створила цей твір в першій половині XIX століття, у період національного відродження України. Ця пісня є прекрасним зразком української фольклорної поезії, яка пронизана почуттями національної гордості та любові до рідної землі.

«Віють вітри, віють буйні» відома своїм проникливим мелодійним супроводом, який гармонійно поєднується зі словами пісні. Ця пісня здобула широку популярність і виявилася насиченою емоціями та почуттями, що говорять про те, як важливо цінувати рідну землю та берегти її від зовнішніх вторгнень.

«Віють вітри, віють буйні, гинуть лани, гинуть ліси, гинуть сорочки на груші, гинуть хлопці на війні.»

Такі рядки зветься пісня, яка викликає глибокі почуття і залишає неогайний слід у серці кожного, хто її чує. «Віють вітри, віють буйні» – це пісня, що звертається до всіх нас, нагадуючи нам про те, наскільки важливо берегти наше минуле, наше культурне спадщину і рідну землю.

Текст пісні «Віють вітри, віють буйні»

Віють вітри, віють буйні,

На світанку зірвались хмари,

Полетіли, закружились,

Молоді душі забились.

Полетіли, закружились,

Молоді душі забились.

Зукраїни діти рідні,

Сини і доньки молоді,

Не сумуйте, не плачте,

Чужинцями не станемо.

Не сумуйте, не плачте,

Чужинцями не станемо.

І колишуть нас хвилі

Синє море океанське,

Одвіку ми риби були,

І вітер наш крила дасть.

Одвіку ми риби були,

І вітер наш крила дасть.

Здорові, злагоділі,

Дощами зросять береги,

Кращі, брати наші кращі,

На чужині знаходяться.

Кращі, брати наші кращі,

На чужині знаходяться.

Віють вітри, віють буйні,

На світанку зірвались хмари,

Полетіли, закружились,

Молоді душі забились.

Полетіли, закружились,

Молоді душі забились.

Читати текст пісні «Віють вітри, віють буйні»

Віють вітри, віють буйні

Слова: Володимир Івасюк

Віють вітри, віють буйні,

Слухають їх усі люди.

Як птахи ведуться журавлі,

Домівку кожен несе у світі.

Як дорогу крокам розкажуть,

Із собою для всіх привітають.

Щастя та успіх разом несуть,

Зростайте, розумніть, і задумуйтеся.

Віють вітри, віють буйні,

Знову знову починають.

Музика на землю прилітає,

І серця весело б`ються.

Знову знову починають,

І ми разом радіємо.

Заспіваєм, затанцюєм,

Завтра нове життя народиться.

Скачати текст пісні «Віють вітри, віють буйні»

Нижче наведений текст пісні «Віють вітри, віють буйні». Щоб скачати текст пісні, натисніть на посилання нижче.

Текст пісні:

  • Віють вітри, віють буйні,
  • Розкидають хвилі брині
  • На круті береги милі,
  • На круті береги милі.
  • Та зітхають вони втомлені,
  • Хоч жити їм ще так весело,
  • Мов розгублені діти,
  • Мов розгублені діти.

Для скачування тексту пісні, натисніть тут.

Отзывы

Катерина Шевчук

Ця пісня Марусі Чурай просто захоплює своєю мелодійністю та сильними почуттями, які вона викликає. Слова «Віють вітри, віють буйні» зачіпають кожну струну мого серця і переносять мене у світ поезії та романтики. Розкриваючи своє бажання жити, кохати і мріяти, Маруся Чурай здатна змусити мене відчути кожну ноту і відчути глибокий зміст її слів. Ця пісня стала для мене справжнім піднесенням духу і нагадала, що навколо нас повно краси і неповторних моментів. Слухаючи її, я відчуваю, як переливаються емоції, і мої думки злітають у небо, як птахи. Це справжнє мистецтво, яке здатне змусити мене забути про буденні турботи та відпочити у світі музики. Я ціную Марусю Чурай за її поетичний талант та здатність передати свої почуття через музику. Її пісні завжди викликають у мене позитивні емоції та додають сили для досягнення мрій. «Віють вітри, віють буйні» перетинає всі межі та стає моїм володарем серця. Я рада, що вона є частиною нашого культурного спадку та подарувала нам такі чарівні композиції. Ця пісня — незабутня подорож у світ музики та почуттів, яка завжди буде поруч у будь-який момент мого життя.

Михайло Ковальчук

«Віють вітри, віють буйні» — чарівна пісня, яка наситить ваше серце емоціями та погрузить в духовний світ української культури. Вона перенесе вас у далеке минуле, до часів Марусі Чурай, талановитої наспівниці та поетеси. Слова пісні мовлять про силу вітрів, які несуть у собі натхнення та волю, вони стають метафорою для життя, де ми постійно змушені протистояти перешкодам та шукати своє місце у світі. Це твір, який можна сприймати на різних рівнях — він може бути як простою піснею, що викликає приємні емоції, а також глибокою філософською роздумом про роль людини у Всесвіті. Він викликає почуття належності до нашої культурної спадщини та пошану до тих, хто створював її. Також хотілося б відмітити прекрасне музичне оформлення пісні — мелодія, яка переплітається зі словами, створює незабутній настрій та глибоко проникає в душу. «Віють вітри, віють буйні» — це твір, який здатен викликати справжні емоції та стати супутником нас у будь-який момент нашого життя. Я б хотіла бажати всім читачам не лише насолоджуватися цією прекрасною піснею, але й ділитися нею зі своїми близькими, ведучи їх у світ краси та глибини нашої української культури. Нехай слова Марусі Чурай стануть натхненням для кожного з нас, щоб іти вперед, несучи в своєму серці силу вітрів та любов до життя!»

Anna_moon

«Віють вітри, віють буйні» — це неперевершена пісня, яка зачаровує своєю красою та витонченістю. Кожен строфа та кожен акорд переносять нас у світ Марусі Чурай, де мелодія розповідає історію про кохання та вірність. Текст пісні вражає своєю поетичністю та глибиною почуттів, які вона викликає. Читати її — це, мабуть, як проникнути до душі самої Марусі Чурай, відчути її ніжність, силу та витримку. Адже ця пісня — це не просто ряд слов, але щось більше, що залишається з нами назавжди. Я в захваті від цього шедевру і рекомендую всім шукати можливість прочитати і відчути його магію.

Іван Ковальчук

Ця пісня — справжнє шедевр музичного мистецтва українського народу. Вона відображає веселість і живість українського характеру. Звуки скрипки і гармонії гітари переплітаються з голосом Марусі Чурай, створюючи неповторну атмосферу пісні. Текст пісні вражає своєю поетичністю та глибиною, а слова «Віють вітри, віють буйні» стають своєрідним гаслом, що символізує силу та незалежність українського народу. Ця композиція здатна піднести настрій, збадьорити та дарувати почуття гордості за свою країну. Як чоловік, я відчуваю справжнє задоволення, чуючи цю пісню і переживаючи її історію разом із Марусею Чурай.

Позначки:, , , , , , , , ,
close