Як розрахувати ККД пелет для опалення

Як розрахувати ККД пелет для опалення

Пелети для опалення є чудовим варіантом для сучасних систем опалення. Їх основною перевагою є велика кількість тепла, що виділяється у процесі згоряння. Однак на цьому плюси такої сировини, як пелети паливні, не закінчуються. Таке паливо екологічно безпечне, завдяки чому не має негативного впливу на навколишнє середовище. Наприклад, у процесі згоряння виділяється рівно стільки ж шкідливих речовин, скільки і за розкладання в природному середовищі.

У цій статті ми поговоримо про ККД такої продукції як паливні гранули. Пелети можна купити на замовлення безпосередньо від виробника Cortez. Причому ціна залишається вигідною та доступною для переважної більшості населення в Україні.

Такі різні паливні гранули пелети в Україні

Коефіцієнт корисної дії паливних гранул пелет безпосередньо залежить від кількох факторів. Наприклад, від матеріалу виготовлення. В Україні можна придбати пелети паливні з:

  • хвойних порід (4730 – 4950);
  • дуба (5400);
  • лушпиння насіння соняшника (5100).

З цього списку зрозуміло, що найвищий ККД буде у дубових паливних пелет, оскільки саме вони мають максимальну теплотворну здатність. Вона, до речі, вища, ніж у вугілля і вдвічі вища, ніж у випадку зі звичайними дровами.

Також на ККД вплинуть:

  • особливості опалювальної системи;
  • площа опалювального об’єкта;
  • наявність додаткових заходів енергозбереження (утеплення будинку, кількість склопакетів у вікнах тощо).

Згідно з вітчизняною статистикою, саме паливні пелети гранули є найдешевшим паливом для опалення.

Купити пелети паливні на замовлення за ціною виробника Cortez

Однією з особливостей паливних пелет є те, що їхнє виробництво не пов’язане зі знищенням лісів. Адже виготовлення здійснюється на замовлення із відходів деревообробної промисловості. Лінія з виробництва паливних гранул може бути частиною меблевої фабрики, компанії, що спеціалізується на виготовленні дверей. Саме так сталося і з Cortez, через яку можна знайти паливні дерев’яні пелети. Ціна мінімальна, а підприємство працює майже без відходів.

При цьому в каталозі можна підібрати гранули, виготовлені з різних сортів деревини. Є й дубові пелети, які справедливо вважаються найбільш ефективними для опалювальних систем, заснованих на наявності твердопаливного пелетного котла.

Позначки:, , , , , ,
close