7 ознак, які видають у чоловікові ідеального коханця ще до близькості

Як зрозуміти, що чоловік гарний у ліжку? Якщо чоловік поводиться як джентльмен, харизматичний, упевнений у собі й уважний, він, напевно, буде хорошим у ліжку. Про це свідчить неспішність, щирі компліменти і дотики.

Харизма

Якщо чоловік зачаровує людей, з яким взаємодіє, і змушує їх посміхатися, то він, напевно, буде гарним у ліжку. Зверніть увагу, як він поводиться в кафе, супермаркеті, на прогулянці. Якщо він легко і ненав’язливо спілкується, не соромиться контактувати з людьми і робить це доброзичливо, це хороший знак.

При цьому поруч із ним почуваєтеся комфортно і впевнено. Згадайте актора Г’ю Лорі: незважаючи на пересічну зовнішність, він вважається одним із найхаризматичніших британських акторів і має популярність у жінок.

Поведінка джентльмена

У коханні та сексі важливі дрібниці. Він відчиняє перед дамою двері, висуває стілець, дзвонить, щоб дізнатися, як минув день, і не забуває запитати про її великий робочий проект? Є всі ознаки того, що він думає про неї.

Якщо він турботливий джентльмен у повсякденних справах, то напевно виявиться не менш приємним і в спальні, пояснює доктор філософії Дженніфер Ойкл . Джентльменські звички містера Дарсі у фільмі «Гордість і упередження» (1995) зробили героя Коліна Ферта улюбленцем жінок.

Дотики

Якщо він знає, як доторкнутися до жінки, то думає не тільки про секс, а й про емоційний зв’язок. А це дуже важливо для того, щоб отримати хороший результат у спальні. Хороший коханець — це той, хто цінує чуттєвість як у спальні, так і поза нею. Тож якщо бачите хлопця, який торкається руки через стіл за вечерею, кладе руку на поперек, коли йдете коридором, або тримає за руку, коли прогулюєтеся парком, не сумнівайтеся в ньому.

Увага

Багато чоловіків постійно говорять про себе. Що сталося за день, де вони хочуть поїсти і який фільм вони хочуть подивитися — все тільки про себе коханого. Деякі з них щиро думають, що таким чином розважають і привертають жінку, але найчастіше ефект зворотний.

Хлопець, який спочатку запитує даму про її день, запрошує до її улюбленого ресторану, навіть якщо він невеликий шанувальник такої їжі, або дивиться з нею в обнімку дівчачий фільм, то він думає про свою жінку, а не про себе. Цей хлопець напевно зробить її щастя пріоритетом як у ліжку, так і за його межами, підказує психолог Аарон Бен-Зеєв .

Неспішність

Хлопці, які більше зацікавлені в тілі дами, ніж у стосунках з нею, поспішають. Вони хочуть скоріше досягти своєї мети і переспати з жінкою. У такому разі враження другої сторони чоловіків цікавлять мало. Чоловік, який дійсно зацікавлений у тому, щоб бути хорошим коханцем, знає, що поспішати не варто.

Він насправді хоче насолодитися зближенням. Тож, якщо він каже «Давай почекаємо» або «Я не поспішаю», то прагне краще пізнати жінку, її бажання, вподобання. Секс із ним напевно запам’ятається.

Компліменти

Хороший секс — це свобода і розкутість. Ці відчуття виникають, коли знаєте, що партнер вас цінує як жінку. Чоловік, який змушує почуватися красивою, вільний у компліментах, підбадьорює кожною дрібницею, яка подобається йому в дамі.

Навіть те, як він на неї дивиться, змусить жінку почуватися розумною, сексуальною і привабливою. Така «хімія» спрацьовує і перетворюється на полум’я в ліжку. Герой фільму «Чого хочуть жінки» Нік Маршалл (Мел Гібсон) став гарним коханцем, коли дізнався, про що думають жінки і які компліменти вони хочуть чути від чоловіків.

Впевненість у собі

Іноді навіть красені виявляються в спальні незграбними і невмілими, тому що не впевнені в собі. М’язи і низький рівень жиру — це чудово, але якщо чоловікові некомфортно у своєму тілі, то і в ліжку в нього нічого не виходить, пише авторка статей про стосунки Лаура Ліфшиц .

Якщо чоловік не з тих, хто носить футболку в басейні, то йому буде комфортно і в ліжку. Впевненість — це сексуально для обох статей. Це доводить еротична сцена з фільму «Казино ‘Рояль’», в якій Джеймс Бонд (Деніел Крейг) випромінює впевненість у собі.

За якими ознаками зрозуміти, що ви сексуально сумісні? Якщо надихаєте і збуджуєте одне одного, обговорюєте інтимні питання, не засуджуєте сексуальні вподобання партнера і можете йому довіритися, то ви сексуально сумісні.

Судити про сексуальні здібності чоловіка нелегко, якщо ви ще не залишалися з ним у спальні. Однак якщо чоловік упевнений у собі й уважний до вас, значить, його цікавить не тільки власне задоволення. Харизматична, уважна і розмірена людина, найімовірніше, стане хорошим коханцем.

Позначки:, , , , , , , , ,
close