Балаяж на темне волосся: модні ідеї фарбування

Балаяж — популярна техніка фарбування, яка дає змогу створити м’які переливи на локонах. Кому підходить фарбування балаяж? Техніку застосовують на волоссі будь-якої довжини і текстури. Для експериментів підходить пряме і хвилясте, коротке і довге волосся.

Техніка ідеально підходить темноволосим дівчатам, які бажають освіжити образ. The Girl вважає, що головна перевага фарбування — щадна техніка: фарба не наноситься на корені, волосся не пошкоджується.

Шоколадний балаяж, за твердженням Voice, — ідеальне рішення для брюнеток. Він дає змогу цікаво обіграти природний колір волосся. Щоб зробити шоколадний балаяж, не потрібно освітлювати пасма. Необхідно нанести фарбу трохи світлішу за натуральний колір на середину волосся і зробити плавний перехід.

Таке фарбування підходить дівчатам з темним довгим і середнім волоссям. Шоколадний балаяж красиво виглядає на стрижках боб, каре, каскад, шеггі.

Балаяж капучино

Колір капучино поєднує в собі кілька пігментів — від бежевого і золотистого до рожевого і перламутрового. Складні багатогранні відтінки підійдуть власникам теплих і холодних кольоротипів. Ось варіанти балаяжу для різних типів зовнішності:

 1. Молочний капучино — чудове рішення для дівчат теплого осіннього кольоротипу. Він красиво відтіняє тон шкіри та підсилює сяйво очей.
 2. Морозний тон підійде для типу «зима»: його перламутрові переливи вигідно підкреслюють контрасти у відтінках волосся, шкіри та очей.
 3. Попелястий капучино з сірим підтоном гармонує з рожевим відтінком шкіри, карими і сіро-блакитними очима.
 4. Власницям світло-каштанового і темно-русявого волосся підійде бежевий відтінок капучино.

Byrdie вважає, що глибокий коричневий відтінок ідеально доповнюють тонкі відблиски по всій довжині і кінцях. Балаяж у відтінках капучино зробить цікавішими короткі стрижки піксі, боб і боб-каре. Довге волосся з балаяж капучино заграє новими фарбами, стане свіжим, об’ємнішим і виразнішим.

Медові відтінки

Медовий і каштановий — ідеальне поєднання теплого золотистого відтінку і спокійної коричневої гами натуральних локонів. The Girl радить: якщо не хочете повністю освітлювати волосся, придивіться до фарбування як у Дженніфер Лопес, в якому поєднується натуральний каштановий колір і світлі медові відблиски на кінчиках.

Таке фарбування підходить власницям шкіри з теплим підтоном. Акуратні переливи кольору від верхівки до кінчиків створюють додатковий об’єм і надають локонам сяйво і природний блиск. Найефектніший вигляд медовий балаяж має на довгому волоссі з текстурними стрижками (шеггі, каскад).

Карамельний балаяж

Карамельний балаяж має чудовий вигляд на темному волоссі. Майстер фарбує невелику частину пасом ближче до кінчиків, а коріння волосся залишає в природному відтінку. Основні ефекти після фарбування:

 1. Гарний зовнішній вигляд. Темне волосся виглядає теплим і природним.
 2. Додатковий об’єм. Відтінки переливаються, роблячи волосся візуально густішим і здоровішим.
 3. Текстура. Byrdie стверджує, що карамельний балаяж надає текстуру і життя темно-коричневому кольору, локони при цьому виглядають максимально природно. Фарбування добре лягає на довгі й короткі стрижки з рваними пасмами і градуюванням.

Кому пасує карамельний балаяж на темне волосся? Voice рекомендує робити карамельний балаяж не тільки брюнеткам, а й власницям темно-русявого і каштанового волосся, щоб підкреслити мідний підтон пасом.

Золотисто-карамельні відтінки чудово лягають на рудувате або мідне волосся. Це фарбування підійде дівчатам з теплим кольоротипом зовнішності («весна» і «осінь»). Якщо відтінок шкіри холодний, а очі світлі, карамельний балаяж матиме чужорідний вигляд.

Мідні відтінки

Мідний балаяж має гарний вигляд на чорному, темно-коричневому і темно-русявому волоссі. Відтінки підбирають індивідуально. Найпопулярніші тони:

 • бурштиновий;
 • вогненно-рудий;
 • золотисто-червоні відблиски.

Гарний вигляд мають сонячні відблиски на довгому і середньому волоссі на кінчиках, по всій довжині локонів і біля обличчя. Мідний балаяж підійде для драбинки, каскаду, бобу, рівного зрізу.

Балаяж у попелястих тонах

Попелястий відтінок — один з найпопулярніших у техніці балаяж. Результат фарбування залежить від правильного вибору контрастів і колірної гами. Кому пасує попелястий балаяж на темне волосся? Сріблясто-сірі тони ідеально пасують брюнеткам і шатенкам з холодним кольоротипом, світлою шкірою і сіро-блакитними очима. За теплого кольоротипу підійдуть теплі відтінки, наприклад попелясто-коричневий.

Балаяж сірих кольорів ідеальний для довгих локонів. На них можна зробити красиві переходи кількох відтінків — чорний, попелястий і русявий. Попелясто-сірі кінчики волосся красиво виглядають на зачісках середньої довжини — подовжене каре, каскад, боб. Якщо волосся коротке, можна спробувати освітлити тільки кінчики, щоб надати зачісці зухвалого вигляду.

Кольоровий балаяж

Креативним дівчатам підійде кольоровий балаяж. Для темного волосся найкраще підійдуть такі відтінки:

 • насичений червоний;
 • синій, зелений і фіолетовий;
 • рожевий і ліловий.

Кольоровий балаяж має гарний вигляд на довгому і середньому волоссі, надає йому об’єму і яскравості. Таке фарбування привертає увагу до рис обличчя, має чудовий вигляд на каскадних стрижках, підкреслює індивідуальність.

Балаяж на темному волоссі має цікавий і стильний вигляд. Брюнеткам і шатенкам, залежно від кольоротипу, підійдуть карамельні, медові, попелясті або яскраві відтінки для створення кольорових переливів.

Позначки:, , , , , , ,
close