Автоматичні годівниці для котів: види, правила вибору та виготовлення

Загальний стан організму і настрій кішки здебільшого залежить від того, як вона харчується. Потрібно забезпечити вихованцеві правильний і правильний раціон. Крім того, досить важливо потурбуватися про те, щоб кішка харчувалася постійно.

Спеціалізовані автоматизовані годівниці — чудові помічники власників у догляді за домашніми тваринами. Варто познайомитися ближче з цими корисними пристроями.

Мінуси і плюси

Турбота про тварин, які живуть вдома, повністю лежить на плечах їхніх власників. Незважаючи на те що коти є одними з дуже невимогливих вихованців, їм все одно потрібно забезпечити правильний догляд. Досить важливо правильно годувати вусатого домашнього друга, щоб він був здоровий і активний. Саме для цього і застосовуються найновіші автоматизовані годівниці. Якщо ви бажаєте придбати цей корисний і необхідний пристрій, то вам спочатку потрібно дізнатися, в чому полягають його плюси і мінуси. Починаємо з хорошого — розберемо плюси подібних предметів.

 • Основна перевага полягає в тому, що їжу тварині він подає автоматично. Людині не потрібно робити жодних дій — не потрібно насипати в мисочку їжу, годівниця зробить це за вас.
 • Завдяки подібному пристрою є можливість контролювати і дотримуватися всіх необхідних кішкам норм харчування. У цьому разі мається на увазі не тільки щоденне годування, а й приписи ветеринарів.
 • За допомогою цього пристрою ви можете спокійно залишити кішку одну вдома приблизно на 5-7 днів, не боячись, що вона зголодніє і нікому буде її погодувати. Звичайно, зазначена норма в 5-7 днів сильно залежить від того, яку конкретно модель годівниці ви вибрали. Вони відрізняються за власними обсягами.
 • У продажу можна зустріти особливі моделі годівниць, які розраховані на подачу корму протягом цілих 90 днів. Звичайно, ці екземпляри коштують набагато дорожче, зате виявляються максимально ефективними і корисними, порівняно зі стандартними варіантами.
 • Якщо господарі відрізняються забудькуватістю, а сам котик не звик голосно вимагати солодощів, то автоматична годівниця може стати найкращим виходом із ситуації. Тварина завжди буде ситою, навіть у тому випадку, якщо ви забудете її погодувати.
 • Схожі пристрої є повністю безпечними, оскільки, в основному, працюють від батарейок.
 • Завдяки якісній автоматичній годівниці корм завжди залишається вологозахищеним або пересихання. Їжа для котика залишиться свіжою та смачною.
 • У більшості моделей є одночасно кілька відсіків, в яких може перебувати не тільки традиційний сухий, а й вологий корм. Крім того, в подібного роду пристрої дозволяється заливати ще й чисту свіжу воду.
 • У незапланований час такі годівниці ніколи не відкриваються. Корм з них нікуди не загубиться, тварина завчасно до нього не добереться.
 • Завдяки таймеру в автогодівниці у кішки виробляється особливий набутий інстинкт, через що вона точно не пропустить час приймання їжі.
 • Є сучасні моделі автоматизованих годівниць, у яких є функція запису голосу.
 • Цікаві особливі годівниці, обладнані лабіринтом зверху. Такі пристрої створені конкретно для розумних і кмітливих кішок, які вважають за краще “боротися за власний шматок хліба”.
 • З цим пристроєм виникає можливість успішно розділити харчове навантаження на організм домашньої тварини. Шлунково-кишковий тракт у цих умовах працює краще, що позитивно діє на стан організму кота. Такий вплив дуже актуальний, якщо йдеться про кішку-ненажеру, яка дуже багато з’їдає за 1 прийом їжі.
 • Асортимент автогодівниць для котів радує власним різноманіттям. На споживчий вибір представлено досить багато різноманітних моделей аналогічних пристроїв. Вони відрізняються за функціоналом і обсягом, а ще за ціною. У продажу з’явилися не тільки дорогі, але і не дорогі екземпляри годівниць.

Хороших якостей у сучасних автоматизованих годівниць досить багато. Утім це зовсім не свідчить про те, що вони бездоганні й позбавлені поганих сторін. Так, якщо ви звикли годувати власного улюбленця не сухим, а вологим кормом, тоді вам доведеться розщедритися на спеціалізовану модель із холодоелементом. Однак навіть такий пристрій не дасть змоги залишати згаданий тип корму на випадок вашої тривалої відсутності — навіть у разі охолодження вологі корми не можна зберігати більше однієї доби.

Існують і подібні варіанти автогодівниць для котів, у яких є таймінг відкриття відсіку з кормом. Зазвичай у цих пристроях присутні великі та місткі ємності для їжі — ці варіанти чудово підійдуть для ситуацій, коли ви запланували бути відсутнім протягом багатьох років. Однак у подібних пристроїв є серйозний мінус — при аналогічному зберіганні корму з потраплянням повітря в продукт потрапляють бактерії. Крім того, корм може почати залежуватися, набуваючи малоприємного затхлого аромату і не дуже гарного смаку.

Позначки:, , , , , , , , ,
close