Корм для собак Chappi відгуки ветеринарів склад і дозування

Корм для собак Chappi відгуки ветеринарів склад і дозування - Ветеринар

При переході з природного харчування господарі собак намагаються підбирати продукт, який має збалансований склад і низьку ціну. Серед товарів, представлених сьогодні на ринку, корм для собак Chappi, що випускається компанією з Америки «Марс», один з найбільш поширених. Однак перш ніж господар тварини цілком зорієнтуватися з вибором, він повинен розглянути різні види цього харчування і познайомитися з відгуками фахівців.

Основні види і опис кормів

Компанія-виробник випускає кілька варіантів Чаппі. Реалізується як вологий корм, так і сухий. Як зазначено на пачці, під час виготовлення застосовувалися виключно справжні інгредієнти, без добавки штучних ароматизаторів і барвників. Такий вид їжі розроблений в умовах в промисловості з урахуванням фізіологічних потреб тварини.

Консервований

Серед різновидів готового харчування для собак є найбільш корисним. Він відрізняється тим, що складається з рідини на 75%. Такий вигляд має зручну фасовку-упаковка вагою 100 г, яка розрахована на одноразовий прийом. Для собак великих порід випускаються варіанти по 400 г.всередині знаходяться Апетитні шматочки в м’ясному бульйоні. Виробник каже, що корм також прекрасно засвоюють представники і великих, і дрібних порід, що говорить про його багатофункціональності.

Корм для собак Chappi відгуки ветеринарів склад і дозування - Ветеринар

Сухий

Реалізується в герметично запаяних мішках, які містять сухі гранули. Склад цього готового харчування для собак і цуценят майже не відрізняється від консервованого. Однак ветеринари вважають, що засвоєння сухого корму для собак відбувається гірше, ніж мокрого. Такий вид не рекомендують використовувати регулярно.

Поруч з чашкою, де насипана суха субстанція, завжди повинна знаходитися миска, наповнена водою. Рідина дає можливість підтримувати в організм собаки водно-сольовий баланс.

Склад

Перш ніж переводити вихованця на новий раціон, необхідно добре познайомитися зі складом корму. Рекомендується вводити прикорм потроху, щоб не з’явилася алергічна реакція на який-небудь з елементів. Chappi належить до кормів класу економ, тому м’ясо в ньому становить тільки 15% від усього складу. Плюс до всього компонента тут є наступні продукти:

 • пивні дріжджі;
 • морква;
 • соєвий білок;
 • вітаміни-з, D, В12;
 • зілля;
 • Олія рослинна;
 • люцерна;
 • жири тваринного походження;
 • клітковина;
 • мінеральні речовини;
 • кукурудзяний глютен.

Як зазначено в складі, основу корму складають рослинні інгредієнти, які є джерелом протеїну. Вітаміни, які містяться тут, допомагають закріпити імунітет вихованця, поліпшити речовинний обмін і зір.

Смак

Компанія «Марс» випускає 4 типи корму Chappi. Завдяки подібному вибору, господарі різних порід можуть застосувати будь-який вид, беручи до уваги дані вихованця. У лінійці кормів представлені наступні варіанти:

 1. Яловичина по-домашньому.
 2. М’ясне безліч.
 3. Апетитна курочка.
 4. М’ясна тарілка.

Сухий корм має різні фасування. В упаковці може бути від 600 г до 15 кг.це найбільш зручно для власників собак великих порід, яким доводиться купувати значну кількість корму. Всі підряд продукти мають схожий склад і відрізняються лише за консистенцією, обсягом і основним смаком.

Норма

для того щоб правильно розрахувати кількість корму на день і на одноразовий прийом, володар зобов’язаний знати вагу власної собаки. Також для точного розрахунку порції потрібно брати до уваги її життєвий образ і вік.

Маса тіла тварини є головним показником. Під час розрахунку обсягу порції краще керуватися середніми даними, зазначеними на упаковці. Рекомендовано давати наступну кількість корму в день:

 • до десяти кілограм – 175 г;
 • 10-25 кг-350 г;
 • 25-40 кг-500 г;
 • від 60 кг — 680 г.

Дозування, прописана на упаковці, розділяється на кількість прийомів їжі. Вихованець, якого утримують на вулиці, повинен отримувати корми на 30-40% більше.

Корм для собак Chappi відгуки ветеринарів склад і дозування - Ветеринар

Кількість готового корму Chappi в день визначається індивідуально. Після введення нового харчування рекомендується зважувати вихованця 1 раз протягом тижня, тоді господар зможе визначити, збільшувати норму годування чи ні.

Для цуценят кількість готової їжі слід розраховувати по-іншому. Після того,як малюки в 2-2, 5 місяці повністю переходять на тверду їжу, вони швидко ростуть. В даному випадку краще проконсультуватися з ветеринаром, щоб він правильно розрахував обсяг порції.

Переваги, і недоліки

Підбираючи цей корм в якості головного, володар повинен враховувати його переваги і недоліки. До плюсів готового харчування Chappi відносяться:

 • наявність трав, мінералів, злаків і овочів;
 • бюджетна ціна;
 • різноманітна лінійка продуктів.

Також до числа переваг відноситься відсутність консервантів. Але цей продукт належить до категорії класу економ, тому малоймовірно, щоб він містить натуральні м’ясні компоненти без підсилювачів смаку і консервантів.

Основний недолік харчування-склад. Немає точної вказівки, які різновиди злаків вжиті. За оцінкою фахівців, інгредієнти, які містяться в цьому кормі, неможуть повністю задовольнити харчові потреби вихованця.

Відгуки ветеринарів

Уважний володар завжди перш за все вивчає рекомендації професіоналів, що розповідають про достоїнства і недоліки застосування корму. За відгуками ветеринарів, продукт належить до категорії недорогих, тому не потрібно очікувати швидкого поліпшення зовнішнього вигляду вихованця. Все таки, він містить невеликий відсоток м’яса і якісні Протеїнові компоненти, які потрібні для харчування собаки .

Якщо порівнювати з конкурентами в даній категорії цін, Чаппі – хороший корм. Він підійде для харчування молодих здорових собак, які не мають проблем з системою травлення. Для старих, ослаблених тварин необхідно підбирати набагато якісні варіанти, це обов’язково слід врахувати під час вибору корму.

Базові поради

Якщо володар переводить собаку на готовий раціон Чаппі, у нього відпадають дуже багато проблем – не варто займатися довгим приготуванням їжі. Корм має збалансований склад з необхідними корисними речовинами і поживними елементами. Не звертаючи уваги на трохи м’яса, продукт пройшов дослідження, і його безпека підтверджена фахівцями. Щоб у собаки не з’явилося серйозних складнощів зі здоров’ям, необхідно дотримуватися деяких порад:

 1. Кількість корму, вказане в інструкції, розділити на 2-3 прийоми в день.
 2. При перекладі на сухий раціон, виконувати даний процес потроху, кожен день додаючи кількість корму.
 3. День у день проводити зважування, перевіряючи приріст або схил вихованця.
 4. Вчасно проходити обстеження в ветклініці, щоб при появі складнощів зі здоров’ям перейти на інший корм.
 5. Ретельно стежити за станом собаки під час домашніх ігор і прогулянок.
 6. Дотримуватися рекомендацій, прописані виробником на упаковці.

Собачий корм Чаппі має і плюси, і недоліки, що підтверджують різні відгуки в Інтернеті. У власному сегменті цін у нього немає аналогів, тому в разі дефіциту коштів, для збалансованого харчування краще підбирати цей продукт.

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60RcjqjHAZrskXouHNiMoq3rr playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Позначки:, , , , , , , ,
close