Корсети julina

Корсети julina - Ветеринар

Корсети Julina — рукотворне диво, яке робиться за технологіями минулого, тільки руками. Навіть не дивує, що сподобалися ці елітні вироби і зіркам. Неодноразово фотографії селебріті в шикарних моделях від цього бренду з’явилися на обкладинках журналів.

Корсети julina - Ветеринар

Особливості

Тут особливе все:

 1. Тканини, які застосовуються в пошитті, — тільки дорогі шовки і мережива. А для решти 3-х шарів підкладу: справжній льон і бавовна.
 2. Гарний дизайн, що відправляє нас на кілька століть назад. Або, навпаки, незвичайні інноваційні рішення.
 3. Складний декор: дуже тонка вишивка нитками, зокрема й золотими; канітеллю; натуральним коштовним і напівкоштовним камінням, приміром, перлами; а ще кристалами Сваровскі.
 4. Фурнітура, відповідна класу люкс.

Кожен з корсетів шиється за індивідуальними мірками, доставка може бути здійснена в усьому світі. Очікування може становити понад місяць, адже трудомістка ручна праця не любить поспіху.

Моделі

На офіційному сайті представлені моделі, які застібаються ззаду або в передній частині. За фасоном їх можна розділити на такі варіанти:

 • Традиційний корсет — повністю закриває груди, спускається нижче талії.
 • Підгрудний — у нього відсутні чашечки.
 • Пояс-корсет — має вигляд широкого пояса, проте має легкий стягувальний ефект, бо зшитий за такою ж технологією, що і звичайні корсети.

Велика кольорова палітра просто кишить одноколірними варіантами чорних, сірих, білих кольорів і різними м’якими відтінками. Найестетичніший вигляд мають строкаті корсети в квіточку, або прикрашені незліченними рюшами і кольоровими бантами моделі.

Із чим носити?

Крім того, що такий різновид одягу класично можна одягати на оголене тіло, корсет також дуже добре комбінується з блузами, сукнями, спідницями, жакетами, штанами та джинсами. При цьому стилі можна досить сміливо змішувати. Розшитий камінням традиційний корсет у комплекті з джинсами і туфлями на підборах — стильний образ для відвідування клубу. А простий пояс-корсет з блузою і жакетом вписується навіть у рамки офісного стилю.

Але все ж таки щодня подібну річ не рекомендується носити. По-перше, через делікатність застосовуваних для пошиття тканин, які схильні швидко зношуватися. Друге, з міркувань зручності та доречності.

Рекомендації щодо вибору

 • Під час вибору важливо точно зняти мірки, щоб відчувати себе зручно в корсеті. Якщо його носитимуть поверх одягу, то не варто зменшувати кілька сантиметрів під час зняття мірок.
 • Не менш важливо взяти до уваги захід, для якого купується така річ. Якщо це святкова модель, у якій передбачається ходити весь день, то моделі, що сильно стягують, не підійдуть. А для фотосесії або короткочасного свята на кілька годин можна підібрати і варіант, що помітно коригує фігуру.
 • Досконало придбаний корсет повинен комбінуватися з кількома речами у вашому гардеробі, щоб можна було його одягнути не як то.

Що стосується силуетів фігури, то тут достатньо взяти до уваги кілька тонкощів:

 • Якщо у вас пишні форми, то не потрібно їх додатково обтяжувати наявністю рюш, воланів і драпіровок.
 • Зате якщо у вас маленькі груди — достаток подібного декору вас тільки зробить красивішими.

До речі, підгрудний корсет пасує будь-якому силуету фігури.

Підбиваючи підсумок, зазначимо, що майстерня названа за ім’ям її засновниці — дизайнерки Юлії Пташкіної. Творить вона не одна, а в парі з власною сестрою. І результати їхньої творчості не можуть не зачаровувати.

Позначки:, ,
close