4 магнітні бурі березня 2021 – яка з них найнебезпечніша?

Їжа

robertss 04.09.2023 Article

У дні, що залишилися в березні, геомагнітний фон буде не дуже спокійним — на нас чекають ще 4 бурі — три середньої сили й одна дуже потужна, неприємна для більшості людей. У які дні потрібно дотримуватися особливої обережності?

Як магнітні бурі впливають на людей

Науково негативний вплив магнітних бур на людей досі не доведено, але за результатами багаторічних спостережень складається цілком певна картина. Насамперед від підвищеного геомагнітного фону страждають метеозалежні люди. У зоні ризику також діти, вагітні жінки, люди з хронічними захворюваннями, а також проблемами з психікою. У дні потужної сонячної активності їм варто бути особливо обережними.

Як правило, негативні впливи на організм відчуваються за кілька днів до початку і особливо гостро в період дії магнітних бур.

Найчастіші симптоми

Пригнічений стан, депресія, млявість, апатія.

Сонливість або порушення сну, відчуття втоми.

Запаморочення, головний біль, мігрень.

Стрибки артеріального тиску, серцеві болі.

Загострення психічних розладів, манії, фобії, необґрунтована тривога.

Ломота в суглобах

Нервозність і дратівливість, напади агресії

Загострення хронічних захворювань.

Календар магнітних бур березня — 2021

12 — 13 березня

Магнітна буря середньої сили. Більшість людей може відчути легке нездужання, дратівливість і втому. Але в метеозалежних громадян часто часто виникають серйозніші проблеми — безсоння, слабкість, апатія. Або, навпаки, надмірна дратівливість і схильність до конфліктів.

15 березня

Ще одна магнітна буря середньої сили. Найтиповіші ситуації цього дня — загострення хронічних захворювань

— загострення хронічних захворювань.

18 — 21 березня

А ось це вже серйозно! У ці дні на нас чекає дуже сильна магнітна буря. Найгірші дні — 18 і 19 березня — пік геомагнітної активності, коли негативний вплив відчуватимуть навіть здорові люди. Імовірні конфлікти, сварки, напади невмотивованої агресії, панічні атаки, загострення серцево-судинних захворювань, різкі стрибки тиску. 20-21 березня ситуація трохи покращиться, але метеозалежним людям потрібно продовжувати бути насторожі. На спад буря піде тільки 22 березня.

28-29 березня

Останнє випробування березня. Хронічні захворювання можуть загостритися. Проблеми з психікою теж. Більшість людей відбудеться втомою і зниженням працездатності.

Що робити, щоб пережити магнітні бурі в березні

Головна порада — не дратуватися, не конфліктувати, не з’ясовувати стосунки. Спокій і ще раз спокій! Сварки можуть виникнути на порожньому місці, через дрібницю розгорітися скандал, неадекватні особистості шукатимуть привід побитися або хоча б завдати образи. Не піддавайтеся на провокації.

Тримайте під рукою необхідні ліки — у ці дні вони вам знадобляться.

Більше спіть, відпочивайте, розслабляйтеся, медитуйте.

Менше алкоголю і більше води! Трав’яні чаї допоможуть пережити важкий час, а ось від кави краще утриматися або хоча б обмежити її споживання.

Контрастний душ зранку і розслаблююча тепла ванна на ніч — чудове рішення.

Не переїдати, але й не голодувати! фаст-фул під забороною, а також — жирне, копчене, пересолене. Пріоритет — овочам, фруктам, крупам, морепродуктам, індичці. Легкі страви — запорука гарного самопочуття. Важку їжу залиште на інші дні. До того ж Великий піст настав.

Будьте акуратні за кермом і під час роботи з технікою.

Більше гуляйте, добре провітрюйте кімнати.

Не перенапружуйтеся фізично. Важку працю краще обмежити, так само, як і серйозні заняття спортом. А ось легка зарядка буде доречною.

You may also like

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Позначки:, , , , , , , ,
close