Баста відкрив ресторан FRANK by Баста

FRANK by Баста, що відкрився на Різдвяній вулиці, — спільний проєкт засновників петербурзьких реберних FRANK Олексія Родіонова-Зражевського і Миколи Федорова та музиканта Василя Вакуленка (Баста). Ресторан стане майданчиком для зустрічей Басти та інших резидентів «Газгольдера» зі своєю аудиторією. Крім прямих ефірів Басти, неформальних офіціантів і чесної музики FRANK by БАСТА — насамперед про їжу.

«Ідея відкрити в Москві FRANK виникла в мене майже одразу після відвідування ресторану в Петербурзі, де мені сподобалося все — їжа та її якість, подача й атмосфера. Ребра — це м’ясо в новому цікавому і смачному форматі. FRANK — знакове місце, яке балансує між рестораном і невеликими культовими закладами, що так популярні в Штатах», — каже Баста.

Меню невелике, головна страва — їжа для мужика, тобто ребра, вартість яких стартує від 500 рублів. Яловичі та свинячі ребра готуються у двох керамічних грилях, встановлених на відкритій кухні. Попередньо м’ясо маринують, мліють понад 12 годин, глазурують у соусі і перед подачею обпалюють пальником. Розміри порцій варіюються від M, Big Size до King XL (Баста Size). Гостям обіцяють яловичі ребра сухого 30-денного визрівання, іменні ребра для селебрітіс («ребро Ноггано») — спеціально для цього у видимій зоні ресторану встановлені камери з іменними сертифікатами; і ребра Баста Size з вау-ефектом (1390р.) — пахнуче ароматне м’ясо на вільховій стружці. Під ребра гість може вибрати соус для глазурування і соус, з яким ребра подаватимуться. Є на вибір топінги (від ананасового до яблучного пюре і халапеньо) і гарніри — від кукурудзи гриль до коул слоу.

Другий напрямок у меню присвячений шавермі (390-520 р.), яку рекомендують дамам. На вибір є знаменита чорна шаверма з чорнилом каракатиці та креветками, «Петербурзька Класика» з куркою; «Північна» з олениною і брусницею; «Делікатна» з качкою і яблуками. Плюс до ребер і шаверми — брутальні альтернативні стейки (750-1490р.); каре ягняти з нутом; фірмовий Frank-бургер; курячі крила в соусі Coca-Cola; кальмари в японському стилі з васабі.

Головний напій закладу — пиво, зокрема сім розливних позицій, плюс коктейлі на кранах.

У будні в ресторані сервірують ранні сніданки — з 8 ранку. У ранковому меню є англійський сніданок із квасолею, сосисками й ошатною яєчнею; каша на кокосовому молоці; фірмовий гарбузовий хліб із філе-міньйоном. У ліниві вихідні сніданки тривають до 16.00.

Фірмова обстановка столичного проєкту (дизайн Дмитра Давидова) виконана в естетиці сучасного лофта: стіни вкривають панелі з фіброцементу, залізні стельові конструкції ширяють над комунальними столами. Стеля побудована з акустичного поролону на кшталт звукозаписної студії.

У найближчих планах партнерів проекту — експансія в столиці та вихід у регіони. У Москві в 2019 році планується відкрити ще два ресторани; за три роки партнери на чолі з Василем Вакуленко збираються побудувати десять локацій «FRANK by БАСТА» на території Росії.

Адреса закладу: вул. Різдвяна, 5/7.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Позначки:, , , ,
close