Амінка Вітамінка: біографія, досягнення зірки YouTube

Амінка Вітамінка — харизматична 9-річна казахська дівчинка, на YouTube-канал якої до кінця 2020-го підписалося більше ніж п’ять мільйонів людей. Чому в Амінки з’явилося стільки шанувальників? Як ставляться до її популярності батьки? Пошукаємо разом відповіді на ці запитання.

Амінка Вітамінка: біографія зірки YouTube

Комусь здасться дивним, що таку увагу привертає біографія дев’ятирічної дитини. Однак Вітамінка — незвичайна дівчинка. За перші два роки в Мережі вона завоювала майже мільйонну аудиторію, домігшись шаленої популярності завдяки знятим вайнам.

Заважають чи допомагають вайни Вітамінці в реалізації її талантів? Як використовують батьки славу доньки? Про що мріють діти і батьки Малгаждар, розповімо далі.

Арай Малгаждар, мама юної зірки, зізналася, що підписники по-різному реагують на ролики. Бувають і негативні коментарі, в яких батьків звинувачують у тому, що вони використовують дітей виключно для збагачення, відбирають у малят дитинство. Давайте розберемося, чи так це.

Арай — домогосподарка. Основна її робота — виховання і турбота про трьох милих і талановитих доньок. На плечі тата Рамзана покладено матеріальне забезпечення.

Якщо батьки не переслідують комерційних цілей, то що ж їх підштовхує заохочувати захоплення Амінки? Насмілимося припустити, що на це впливає кілька чинників:

  • Молоді батьки належать до покоління, яке захоплюється спілкуванням у соціальних мережах, і така форма популяризації життя дочок — спосіб спілкування зі світом.
  • Амінка — справжня маленька актриса. Зйомки — це форма самореалізації. До того ж багато сучасних дітей мріють стати популярними в інтернеті саме завдяки каналам на YouTube. Вони масово переглядають різні ролики, уявляють себе знаменитими і затребуваними.

Не відкидаємо комерційний компонент. Рейтинг каналу забезпечує його власнику суттєвий і постійний дохід від реклами, який може сягати кількох тисяч доларів на день. Питання тільки в кількості переглядів. У Амінки у 2020-му понад три мільярди. За статистикою каналу YouTube у Вітамінки дохід може становити в середньому від $400 до $1500 на день.

Арай в інтерв’ю поділилася своїми планами щодо використання слави Амінки Вітамінки. Батькам було запропоновано співпрацю з відомим брендом дитячого одягу. Був створений іменний бренд, під яким випускається одяг для дівчаток. Фірмовий знак цих речей — поні. Логотип розроблений Арай Малгаждар.

Дівчата Малгаждар підростають. Необхідно фінансувати їхнє навчання і розвиток, замислюватися про їхнє майбутнє. Тому логічно, що батьки користуються можливостями сучасного інтернет-простору. Та й донькам дуже подобається зніматися в роликах:

  • Вони поводяться органічно.
  • Їх захоплює сам процес.

Зйомка вайнів стала для Амінки та її сестер захопливою і веселою розвагою, завдяки якій вони завойовують популярність не лише серед однолітків, а й знаходять прихильників і серед дорослих підписників каналу.

Зараз Вітамінка з батьками переїхала до Москви, де живе насиченим і активним життям. Крім навчання і щоденних прогулянок, є обов’язкові заняття в цирковій студії, адже вона всерйоз замислюється про кар’єру кіноактриси.

Амінка Вітамінка: досягнення

Як виявилося, дитина, відкривши власний канал на YouTube, викладаючи ролики, пов’язані зі щоденними побутовими ситуаціями, може підкорити мільйонну аудиторію потенційних споживачів. Завдяки цьому може заробляти значні суми, що іноді навіть перевищують заробіток батьків. Таким став канал «Амінка Вітамінка».

Скільки років на просторах інтернету популярна Амінка? Перша слава до малятка прийшла 2015 року завдяки мамі Арай Малгаждар:

  • Молодій мамі, яка спостерігала щоденні зміни в малятку, хотілося закарбувати кожен рух, кожну витівку чада.
  • Арай помітила артистичний хист у Амінки.
  • Саме з цього починався канал YouTube дівчинки.

Весела та товариська дівчинка вражала щирістю та харизмою. Своє захоплення від витівок доньки мама Аміни передавала у світлинах і відео. Арай викладала їх в Instagram і на власному каналі YouTube.

Батьки не переслідували комерційних цілей. Ці відео — відображення батьківського захоплення улюбленою малечею. Однак ролики були настільки цікавими, що поступово підписники (друзі подружжя Малгаждар) стали поширювати їх через WhatsApp.

Шалену популярність Амінці приніс комічний ролик «Че там, брате, че там?». Дівчинка показала себе справжньою актрисою. За лічені дні кількість переглядів цього вайна сягнула 500 тисяч.

Дуже скоро до Амінки приєдналася її молодша сестра. У ролику «Папі, папі» знялася Амінка Вітамінка і Адека-персик. На той момент другій доньці Араї і Рамзана було два рочки. У 2016 році до сестер приєдналася наймолодша з родини Малгаждар — дворічна Аружанка. Малятко із задоволенням повторює все за старшими сестрами.

Популярність сестер була настільки приголомшливою, що Амінку запросили на шоу «Пусть говорят», черговий випуск якого називався «Аффтар жжот». Приводом до того став успіх чергового життєвого ролика — «Як відібрати у сестри планшет».

Перша пісня Амінки про розлуку з мамою стала хітом 2017 року. Через рік вийшов кліп «My little prince». У 2019-му Амінку було включено до списку номінантів дитячої премії Nickelodeon — Kids Choice Award. Нині її «Інстаграм» зібрав 1,3 млн підписників, а нові вайни, особливо із серії «Амінка Вітамінка і Артур», миттєво збирають тисячі переглядів.

Крім того, з 2016 року дівчинка почала зніматися в кіно. Її фільмографія вже налічує шість картин: «Повелитель драконів old», «Nya Nya аға», «Келінка теж людина», «Келінка теж людина 2», «Той за будь-яку ціну», «Гудбай, мій бай!».

Вайни Вітамінки відображають процес дорослішання малятка. Багатьом батькам вони допомагають зрозуміти, чого хочуть їхні дітлахи, чим цікавляться, як їх виховувати і направляти. Для більшості ж дітей-підписників каналу YouTube Амінка Вітамінка — інтернет-подруга, якій можна розповісти про свої захоплення та інтереси.

Позначки:, , , , , ,
close