Бізнес-ідеї для жінок, щоб почати заробляти

Якщо шукаєте додатковий заробіток або хочете покінчити з найманою роботою, проаналізуйте свої таланти. Безліч напрямків у бізнесі можна побудувати на хобі та інтересах. Топ-10 бізнес-ідей для жінок допоможуть визначитися з вибором діяльності.

Яким бізнесом зайнятися жінці? Жінка-підприємець може досягти успіху як дизайнерка, турагентка, письменниця, стилістка або онлайн-репетиторка. Хороший дохід принесуть послуги з пошиття одягу, догляду за дітьми та виготовлення свічок. Високих кар’єрних успіхів жінка досягне як розробник додатків або фахівець із цінних паперів.

Дизайн інтер’єру

Якщо розумієтеся на декорі, кольорах та організації простору, сміливо пропонуйте послуги з дизайну інтер’єру. На думку сайту Small Biz Trends, це одна з найкращих бізнес-ідей для жінок. Можна спеціалізуватися на домашньому, офісному дизайні або дизайні закладів, а можна пропонувати широкий спектр послуг.

Для повноцінної роботи дизайнером варто вивчити програмне забезпечення для візуалізації дизайну приміщень. Найбільш високооплачувані дизайнери, крім дизайну, видають ще й повну технічну документацію для ремонту з розетками, освітленням та іншим.

Туристичне агентство

Teachable рекомендує тим жінкам, які люблять подорожувати і добре знаються на туризмі, поєднати приємне з корисним — відкрити туристичну агенцію. Турагенти вивчають цікаві пропозиції у сфері туризму, підбирають варіанти, що цікавлять клієнта. Найчастіше турагенти не займаються бронюванням готелів безпосередньо, а роблять це через великого туроператора. При цьому все одно слід зацікавити потенційного туриста, запропонувати йому цікаві варіанти.

Важливо вміти працювати не тільки з мейнстримними напрямками на кшталт Єгипту або Туреччини, а й вміти задовольнити клієнта з найекзотичнішими запитами.

Послуги стиліста

Якщо добре розбираєтеся в моді, почніть заробляти як особистий стиліст. Багато людей потребують порад щодо підбору стилю. Для початку створіть собі ім’я і портфоліо, навіть якщо для цього буде потрібно проводити безкоштовні консультації.

До стиліста з цікавими рішеннями швидко потягнуться клієнти. Ідеальним варіантом для більшості людей буде послуга супроводу в походах по магазинах. Досвідчений стиліст здатний скоротити тривалість шопінгу в кілька разів.

Догляд за дітьми

Entrepreneur вказує на актуальність бізнесу з догляду за дітьми. Батьки часто потребують догляду за дітьми різного віку. Доглядати можна як за зовсім маленькими дітьми, так і за підлітками. Такий бізнес потребує певних навичок та кваліфікації, проте не потребує вкладень. Головна складність — графік визначають батьки.

Фахівець із цінних паперів

Якщо маєте економічну освіту, можете спробувати себе в галузі цінних паперів. Розібратися в деривативах, ф’ючерсах та опціонах за бажання можна і без університету. Оскільки зараз у тренді тематика заробітку на інвестиціях, хороші консультанти в галузі біржової діяльності, акцій і різних фондів дуже затребувані.

Пошиття одягу

Який бізнес на дому відкрити жінці? Хороші варіанти — бізнес із пошиття та ремонту речей, ручне виготовлення свічок.

Якщо добре володієте швейною машиною, вмієте робити розкрій або просто якісно ремонтуєте речі, люди зможуть звернутися до вас, щоб подовжити життя улюбленій сукні чи костюму, зробити унікальний одяг на замовлення. Таким видом підприємництва можна займатися вдома, організувавши робоче місце в коморі або на лоджії.

Продавати вироби можна через Інтернет. Головне вкладення — купівля швейної машинки. Вартість хорошої починається від $1000, хоча для старту можна знайти і дешевші варіанти.

Виготовлення свічок

Свічки — дуже популярний елемент домашнього комфорту. Можна продумати лінійку продукції, наприклад, виготовляти тематичні свічки для свят, залежно від пори року або присвячені якомусь герою серіалу. Такий бізнес пов’язаний з невеликими стартовими вкладеннями і подарує багато позитивних емоцій і тепла.

Позаштатний письменник

Який бізнес почати жінці для додаткового заробітку? Бізнес в Інтернеті стане ідеальним підробітком. Наприклад, станьте позаштатним письменником, репетитором, розробником додатків.

Автор може працювати самостійно за прямими замовленнями, через біржі текстів або різні компанії. Важливо обрати для себе конкретну спеціалізацію. Це може бути копірайтинг, що продає, написання текстів середньої довжини для блогів або невеликі ємні підписи на сайтах інтернет-магазинів. Якщо мрієте писати великі твори, але не хочете зайвої популярності, можна стати письменником-привидом.

Розробка додатків

Сайт Nerd Wallet стверджує, що у світі технологій багато вакансій саме для жінок. Хорошим і доступним варіантом стане розробка додатків. Працювати можна як на фрілансі, так і за контрактом. Для такої роботи необхідно пройти належне навчання. На щастя, курсів програмістів більш ніж достатньо. Тут можливий гнучкий графік, а працювати можна як над короткостроковими, так і довгостроковими проектами.

Онлайн-репетитор

Якщо володієте знаннями, маєте гарну освіту і маєте здатність навчати інших — хорошим варіантом заробітку стане онлайн-репетиторство. Викладати можна класичні шкільні предмети або щось нетривіальне. Це може бути творчий курс малювання, музичні заняття з гри на гітарі або авторські лекції з геральдики.

Цільовою аудиторією можуть бути школярі, студенти або дорослі люди, які цікавляться певною тематикою. Заняття можна проводити індивідуально або для цілих груп. Тут самі визначаєте робочий графік, онлайн-репетиторство може стати не тільки основним, а й хорошим додатковим заробітком.

За інформацією Nawbo, кожен п’ятий бізнес у США з доходом понад $1 млн належить жінці. Покопайтеся в собі, визначте, яка діяльність принесе одночасно і задоволення, і дохід. Вибрати можна з безлічі варіантів та ідей. Опрацюйте бізнес-план, повірте в себе і сміливо відкривайте власний бізнес.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , ,
close